Hemen Arayın!
0 312 441 22 22

Hakkımızda

Biz Kimiz?
Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmekte öncü olmanın yanı sıra yurt içi teknik servis ihtiyacını gidermekte güvenilir isim haline gelen firmamız, sitemizde logosu yer alan tüm markaların; Tv, Plazma Tv, Led Tv, Bilgisayar, Notebook, Tablet Pc, Ev sinema sistemleri, Dvd player, Digital fotoğraf makinası, Video kamera, Cep telefonu, Telsiz telefon, Oyun konsolu, Mp3 player, vb. alanlarında 700 metrekarelik atölyemizde profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla yetkili ve özel servis hizmeti vermekteyiz.
Hakkımızda
1988 Yılında kurulan şirketimiz, küçük bir atölye olarak başladığı iş hayatına, büyük firmalarla yaptığı servis anlaşmalarıyla, hedefleri doğrultusunda ilerleyerek, dünya çapında kabul görmüş elektronik firmalarının bölge servisi olarak, sizlere memnuniyetle hizmet vermeye devam etmektedir.
Misyonumuz
Bilinç düzeyi artmış müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kendini yenileyerek, çetin rekabet koşullarında bölgemizin en iyi servislerinden biri olma başarısına ulaşmış bulunmaktayız. Hedefimiz ufkumuzu daraltmadan en iyiyi amaçlayıp istikrarlı, en uygun fiyatı veren, yüksek kaliteli servis anlayışıyla karşılıklı güvene ve dürüstlüğe bağlı olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektir.
Vizyonumuz
Ülkemizde ve dünyada değişen elektronik ve teknolojik değişimleri yakından takip ederek, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak ve beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktır.
Tıklayın Arayın
Whatsapp Hattı