Hemen Arayın!
0 312 441 22 22

Sistem Elektronik Akilli-monitor-serileri Sayfası

Ev etrafında kullanılmak üzere akıllı hoparlörler ve büyük dokunmatik ekrana kaplayan teknolojilere akıllı monitör adı verilmektedir. Bu cihazlarda bilgilendirici video, eğlence, görüntülü sohbet, pek çok şeyi destekleyen ekrandan sadece kontrol için dokunmatik ekran bulunmaktadır. Evde ki akıllı cihazları bağlayarak kontrol edebilirsiniz.  Büyük firmalar tek ekranda ders çalışmak, eğlenmek ve öğrenmek gibi pek çok özelliği de benzersiz şekilde bir araya getiren, yenilikçi, her şeyi yapabilen ekranları küresel alanda da satışa sunmuştur. Evde çalışan, eğitim gören, eğlenen tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanan Samsung akıllı monitör güçlü mobil, PC bağlantısı uzaktan çalışma, öğrenme özelliklerinin yanı sıra akıllı TV platformlarında yerleşik, eğlence merkezini de sunmaktadır.  Günümüzde popüler akıllı monitör hem bilgisayar hem akıllı telefonlar için geniş bağlantı seçenekleri sunmaktadır. Kullanıcılar kişisel mobil cihazlarını basit dokunuşlarla ekrana kolaylıkla bağlamaktadır. Masaüstü deneyimlerine erişebilmek için kullanıcılar bu monitöre de bağlanabilmektedir.


Akıllı Monitör Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?


Akıllı monitör nedir sorusuna uzaktan çalışma, öğrenme işlevine yönelik olan ekranlar bilgisayar bağlantısına gerek kalmaksızın WİFİ üzerinden de Microsoft Office 364 uygulamalarını çalıştırabilmektedir. Böylece kullanıcılar doğrudan monitörler üzerinden bulut sisteminde yer alan belgeleri görüntüleyebilmekte, üzerinde küçük değişikliklerle belgelerini de kaydedebilmektedir. Uzaktan erişim imkanı da ayrıca evin başka alanlarında, ofisten kullanıcıların bilgisayardan kablosuz, uzaktan bağlantılarla dosyalara erişime, dizüstü bilgisayarda yer alan içeriği görüntülemeye de imkan tanımaktadır. Birden çok USB bağlantı noktası, esnekliği sunularak ekranda çift kanallı yerleşik hoparlör de yer almaktadır. Kullanıcılar işlerini bitirdiği zaman monitör aynı zamanda Samsung Hub’dan içerik akışı yapabilen mükemmel eğlence merkezleri olarak işlev görmektedir.


Uyarlanabilir Görüntü Özelliği


Oda şartlarına göre parlaklık, renk sıcaklıkları da otomatik şekilde ayarlanarak çeşitli her türlü izleme ortamları için görüntü kalitesi de optimize edilmektedir. Böylece her zamanda en rahat izleme imkanı sağlanırken uzun süreli kullanımlarda bile gözü yormamaktadır. Monitörler ayrıca mavi ışığı azaltan özel göz koruma moduna sahiptir. Monitörler M7 modeli ve M5 modeli olarak piyasaya sürülmektedir. özellikleriyse şu şekilde sıralanabilir:


Samsung akıllı monitör M7 modeli: 32 inçte ultra yüksek çözünürlüğü desteklemekte,

●Samsung akıllı monitör M5 modeli: 32 inç, 27 inçlik seçeneklerle Full HD çözünürlüğü desteklemektedir.


Smart Monitör Nedir?


Akıllı yetenekleriyle eğlence içeriklerini kapsayan Smart Monitör eğlence platformlarını monitör ortamına taşıyarak NetFlix, HBO gibi benzer uygulamaları da kullanmaktadır. 


M5 serisi 32’’ fhd akıllı monitörler de en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. AirPlay2 desteği bulunan monitörlerde iPhone’dan içerik aktarımları da sağlanmaktadır. Bixby desteği de bulunmaktadır. HDMI ile bilgisayarınızı bağlayabileceğiniz monitörler 32M70A modeliyle de 32 inçlik görüntüler üretilmesini sağlamaktadır. USB Type-C, DisplayPort bağlantısının da olduğu cihazlarda kablosuz DeX yetenekleri de mevcuttur.


Neden Akıllı Monitör?


Uzaktan çalışma, öğrenmeye imkan tanıyan akıllı monitörler sonsuz eğlence akışına katılmasının yanı sıra dünyada ilk her şeyi bir araya getiren ekrana sahiptir Hayatın her alanı için tasarlanan monitörlerle hazır yüklü halde gelen, Microsoft Office 365 kullanarak, ofis bilgisayarınıza uzaktan erişerek bilgisayarınız olmadan da işlerinizi halledebilirsiniz. Ekrandan eğlence sistemiyle sadece eğlencenin olduğu dünyaya geçebilirsiniz. Kablosuz DeX sistemiyle kablo olmadan da kesintisiz bilgisayar deneyimini, eşsiz uygulamalarla yaşayabilirsiniz. Monitör ve telefonunuz üzerinden de çalışmalarınızı düzenli olarak yapabilir ve gönderebilirsiniz. Samsung M5 monitör kullanım kılavuzu incelenerek kullanımı sağlanmalıdır. Sinema filmleri ve fotoğraflarınızı büyük ekranlarda görüntülemek amacıyla telefonunuzda yer alan Dokun görüntüle alanlarına da dokunmalısınız.


Tıklayın Arayın
Whatsapp Hattı